Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECQ-E2104RKF
ECQ-E2104RKF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECQ-E2104RKF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECQ-E2104RKF
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero ECQ-E2104RKF Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 472901 pcs Tietolomake ECQ-E2104RKF View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.406" L x 0.228" W (10.30mm x 5.80mm)
Sarja ECQ-E(F) Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECQE2104RKF Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.528" (13.40mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapasitanssi 0.1µF