Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECQ-E2124KFW
ECQ-E2124KFW
ECQ-E2124KFW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECQ-E2124KFW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECQ-E2124KFW
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.12UF 10% 250VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero ECQ-E2124KFW Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.12UF 10% 250VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 475600 pcs Tietolomake ECQ-E2124KFW View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.406" L x 0.236" W (10.30mm x 6.00mm)
Sarja ECQ-E(F) Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECQE2124KFW Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.12µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapasitanssi 0.12µF