Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECQ-E2393JB
ECQ-E2393JB
ECQ-E2393JB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECQ-E2393JB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECQ-E2393JB
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.039UF 5% 250VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero ECQ-E2393JB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.039UF 5% 250VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 779715 pcs Tietolomake ECQ-E(B) Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.311" L x 0.177" W (7.90mm x 4.50mm)
Sarja ECQ-E(B) Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECQE2393JB
P14665
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.331" (8.40mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.039µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapasitanssi 0.039µF