Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECQ-E2563JB3
ECQ-E2563JB3
ECQ-E2563JB3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECQ-E2563JB3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECQ-E2563JB3
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.056UF 5% 250VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero ECQ-E2563JB3 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.056UF 5% 250VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 568202 pcs Tietolomake ECQ-E(B) Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.311" L x 0.185" W (7.90mm x 4.70mm)
Sarja ECQ-E(B) Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECQE2563JB3 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.500" (12.70mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.056µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapasitanssi 0.056µF