Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECQ-E4474RKF
ECQ-E4474RKF
ECQ-E4474RKF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECQ-E4474RKF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECQ-E4474RKF
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
Product parameter
Osa numero ECQ-E4474RKF Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 137516 pcs Tietolomake ECQ-E4474RKF View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.728" L x 0.307" W (18.50mm x 7.80mm)
Sarja ECQ-E(F) Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECQE4474RKF Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial kapasitanssi 0.47µF