Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECQ-E6273KF
ECQ-E6273KF
ECQ-E6273KF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECQ-E6273KF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECQ-E6273KF
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.027UF 10% 630VDC RAD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 398454 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero ECQ-E6273KF Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.027UF 10% 630VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 398454 pcs Tietolomake ECQ-E6273KF View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.472" L x 0.217" W (12.00mm x 5.50mm)
Sarja ECQ-E(F) Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECQE6273KF
EF6273
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.469" (11.90mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.027µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial kapasitanssi 0.027µF