Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECQ-P4153JU
ECQ-P4153JU
ECQ-P4153JU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECQ-P4153JU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECQ-P4153JU
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ECQ-P4153JU Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5012 pcs Tietolomake ECQP(U) Type
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.768" L x 0.236" W (19.50mm x 6.00mm)
Sarja ECQ-P(U) Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECQP4153JU
P3478
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.591" (15.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.532" (13.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP) Yksityiskohtainen kuvaus 0.015µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP) Radial
kapasitanssi 0.015µF Sovellukset High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT