Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-F2475JAB
ECW-F2475JAB
ECW-F2475JAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-F2475JAB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-F2475JAB
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 4.7UF 5% 250VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-F2475JAB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 4.7UF 5% 250VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 31079 pcs Tietolomake ECW-F(A) Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.937" L x 0.583" W (23.80mm x 14.80mm)
Sarja ECW-F(A) Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWF2475JAB Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lead Spacing 0.492" (12.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.067" (27.10mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 4.7µF