Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-F4155HLB
ECW-F4155HLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-F4155HLB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-F4155HLB
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 3% 400VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-F4155HLB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 3% 400VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 48169 pcs Tietolomake ECW-F4155HLB View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±3%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.102" L x 0.539" W (28.00mm x 13.70mm)
Sarja ECW-F(L) Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWF4155HLB Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lead Spacing 0.689" (17.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.012" (25.70mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 1.5µF