Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-F4185JL
ECW-F4185JL
ECW-F4185JL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-F4185JL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-F4185JL
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 1.8UF 5% 400VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-F4185JL Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 1.8UF 5% 400VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 77262 pcs Tietolomake ECW-F4185JL View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.102" L x 0.598" W (28.00mm x 15.20mm)
Sarja ECW-F(L) Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWF4185JL
P12238
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lead Spacing 0.984" (25.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.933" (23.70mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 1.8µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 1.8µF