Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-F4245JL
ECW-F4245JL
ECW-F4245JL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-F4245JL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-F4245JL
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 2.4UF 5% 400VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-F4245JL Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 2.4UF 5% 400VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 66430 pcs Tietolomake ECW-F4245JL View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.102" L x 0.689" W (28.00mm x 17.50mm)
Sarja ECW-F(L) Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWF4245JL
P12241
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lead Spacing 0.984" (25.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.035" (26.30mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 2.4µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 2.4µF