Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-F4303RHB
ECW-F4303RHB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-F4303RHB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-F4303RHB
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.03UF 3% 400VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-F4303RHB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.03UF 3% 400VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 99548 pcs Tietolomake ECW-F(B) Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±3%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.610" L x 0.236" W (15.50mm x 6.00mm)
Sarja ECW-F(B) Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWF4303RHB Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.709" (18.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.03µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.03µF