Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-F4393JL
ECW-F4393JL
ECW-F4393JL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-F4393JL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-F4393JL
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.039UF 5% 400VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-F4393JL Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.039UF 5% 400VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 101273 pcs Tietolomake ECW-F4393JL View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.492" L x 0.228" W (12.50mm x 5.80mm)
Sarja ECW-F(L) Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWF4393JL
P12072
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.398" (10.10mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.039µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.039µF