Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-F4913RHL
ECW-F4913RHL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-F4913RHL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-F4913RHL
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.091UF 3% 400VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-F4913RHL Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.091UF 3% 400VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 72361 pcs Tietolomake ECW-F4913RHL View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±3%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.512" L x 0.307" W (13.00mm x 7.80mm)
Sarja ECW-F(L) Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWF4913RHL Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.618" (15.70mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.091µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.091µF