Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-F6104RJL
ECW-F6104RJL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-F6104RJL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-F6104RJL
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-F6104RJL Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 70891 pcs Tietolomake ECW-F6104RJL View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.303" W (18.00mm x 7.70mm)
Sarja ECW-F(L) Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWF6104RJL Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.673" (17.10mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.1µF