Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-F6153RHL
ECW-F6153RHL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-F6153RHL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-F6153RHL
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.015UF 3% 630VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1100 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-F6153RHL Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.015UF 3% 630VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 86829 pcs Tietolomake ECW-F6153RHL View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±3%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.492" L x 0.232" W (12.50mm x 5.90mm)
Sarja ECW-F(L) Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWF6153RHL Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.015µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 0.015µF Sovellukset High Frequency, Switching