Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-FD2J104J4
ECW-FD2J104J4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-FD2J104J4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-FD2J104J4
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 5% 630V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-FD2J104J4 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 5% 630V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.496" L x 0.228" W (12.60mm x 5.80mm)
Sarja ECW-F(D) Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWFD2J104J4 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 15 Weeks
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.362" (9.20mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 0.1µF Sovellukset EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT