Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-FD2W184JQ
ECW-FD2W184JQ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-FD2W184JQ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-FD2W184JQ
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.18UF 5% 450VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-FD2W184JQ Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.18UF 5% 450VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 278217 pcs Tietolomake ECW-FD Series DatasheetPlastic Film Capacitor Catalog
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 450V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.496" L x 0.189" W (12.60mm x 4.80mm)
Sarja ECW-F(D) Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWFD2W184JQ Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 17 Weeks Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.563" (14.30mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.18µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.18µF