Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-FD2W225J4
ECW-FD2W225J4
ECW-FD2W225J4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-FD2W225J4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-FD2W225J4
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 2.2UF 5% 450VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-FD2W225J4 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 2.2UF 5% 450VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 77212 pcs Tietolomake ECW-FD Series DatasheetPlastic Film Capacitor Catalog
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 450V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.689" L x 0.437" W (17.50mm x 11.10mm)