Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-FD2W395J
ECW-FD2W395J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-FD2W395J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-FD2W395J
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 3.9UF 5% 450VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-FD2W395J Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 3.9UF 5% 450VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 81120 pcs Tietolomake ECW-FD Series DatasheetPlastic Film Capacitor Catalog
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 450V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.996" L x 0.421" W (25.30mm x 10.70mm)
Sarja ECW-F(D) Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWFD2W395J Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 17 Weeks Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.606" (15.40mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 3.9µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 3.9µF