Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-H16362HVB
ECW-H16362HVB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-H16362HVB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-H16362HVB
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 3600PF 3% 1.6KVDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-H16362HVB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 3600PF 3% 1.6KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 133730 pcs Tietolomake ECWH Series (Suffix V)
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV)
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±3%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
Sarja ECW-H(V) Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWH16362HVB Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.728" (18.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 3600pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 3600pF