Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-H20103HV
ECW-H20103HV
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-H20103HV luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-H20103HV
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 10000PF 3% 2KVDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-H20103HV Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 10000PF 3% 2KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 106755 pcs Tietolomake ECW-H20103HV View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 2000V (2kV)
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±3%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.906" L x 0.413" W (23.00mm x 10.50mm)
Sarja ECW-H(V) Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWH20103HV Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lead Spacing 0.787" (20.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.827" (21.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 10000pF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 10000pF