Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-H8152JL
ECW-H8152JL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-H8152JL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-H8152JL
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 1500PF 5% 800VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ECW-H8152JL Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 1500PF 5% 800VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5390 pcs Tietolomake
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 800V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.217" W (18.00mm x 5.50mm)
Sarja ECW-H(L) Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWH8152JL
P12473
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.591" (15.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 1500pF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 1500pF Sovellukset High Frequency, Switching