Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-HA3C113HB
ECW-HA3C113HB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-HA3C113HB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-HA3C113HB
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.011UF 3% 1.6KVDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
2200 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-HA3C113HB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.011UF 3% 1.6KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 235133 pcs Tietolomake ECWH Series, (Suffix A)
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV)
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±3%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.799" L x 0.260" W (20.30mm x 6.60mm)
Sarja ECW-H(A) Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWHA3C113HB Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lead Spacing 0.689" (17.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.681" (17.30mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.011µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.011µF