Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-HA3C163JB
ECW-HA3C163JB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-HA3C163JB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-HA3C163JB
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.016UF 5% 1.6KVDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1600 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-HA3C163JB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.016UF 5% 1.6KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 193231 pcs Tietolomake ECWH Series, (Suffix A)
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV)
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.799" L x 0.311" W (20.30mm x 7.90mm)
Sarja ECW-H(A) Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWHA3C163JB Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.740" (18.80mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.016µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.016µF