Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-HA3C473J
ECW-HA3C473J
ECW-HA3C473J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-HA3C473J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-HA3C473J
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 5% 1.6KVDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-HA3C473J Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 5% 1.6KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 134883 pcs Tietolomake ECWH Series, (Suffix A)
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV)
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.811" L x 0.528" W (20.60mm x 13.40mm)
Sarja ECW-H(A) Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECWHA3C473J
P15423
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lead Spacing 0.689" (17.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.756" (19.20mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.047µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.047µF