Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-U1124KC9
ECW-U1124KC9
ECW-U1124KC9
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-U1124KC9 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-U1124KC9
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.12UF 10% 100VDC 2416
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-U1124KC9 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.12UF 10% 100VDC 2416 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 94776 pcs Tietolomake ECW-U1124KC9 View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen Solder Pads Koko / Dimension 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm)