Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECW-U2123KC9
ECW-U2123KC9
ECW-U2123KC9
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECW-U2123KC9 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECW-U2123KC9
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.012UF 10% 250VDC 1913
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero ECW-U2123KC9 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.012UF 10% 250VDC 1913 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 158750 pcs Tietolomake ECW-U2123KC9 View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen Solder Pads Koko / Dimension 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)