Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEA-FC1C150B
EEA-FC1C150B
EEA-FC1C150B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEA-FC1C150B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEA-FC1C150B
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 15UF 20% 16V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero EEA-FC1C150B Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 15UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1095766 pcs Tietolomake EEA-FC1C150B View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Sarja FC
Ripple Current @ Low Frequency 42.25mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 65mA @ 100kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet EEAFC1C150B Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 2 Ohms Korkeus - Istuva (Max) 0.374" (9.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 15µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 15µF Sovellukset Automotive