EEC-F5R5H473
EEC-F5R5H473
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEC-F5R5H473 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEC-F5R5H473
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP 47MF -20% +80% 5.5V T/H
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero EEC-F5R5H473 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP 47MF -20% +80% 5.5V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4792 pcs Tietolomake EEC-F Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 5.5V
Toleranssi -20%, +80% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.531" Dia (13.50mm) Sarja F
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet EEC-F5R5H473-ND
EECF5R5H473
P12914
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.374" (9.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohm @ 1kHz Yksityiskohtainen kuvaus 47mF (EDLC) Supercapacitor 5.5V Radial, Can 120 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 47mF