Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEE-1EA470UP
EEE-1EA470UP
EEE-1EA470UP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEE-1EA470UP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEE-1EA470UP
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero EEE-1EA470UP Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4781 pcs Tietolomake S Series, Type VAluminum Elect Caps, Part Number System
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -