Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEE-FK1C472AM
EEE-FK1C472AM
EEE-FK1C472AM
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEE-FK1C472AM luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEE-FK1C472AM
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 16V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Osa numero EEE-FK1C472AM Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 16V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Sarja FK
Ripple Current @ Low Frequency 1.545A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.06A @ 100kHz