Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEE-FK1H470P
EEE-FK1H470P
EEE-FK1H470P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEE-FK1H470P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEE-FK1H470P
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Osa numero EEE-FK1H470P Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja FK
Ripple Current @ Low Frequency 146.3mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 195mA @ 100kHz