Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEE-FT1E220AR
EEE-FT1E220AR
EEE-FT1E220AR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEE-FT1E220AR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEE-FT1E220AR
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero EEE-FT1E220AR Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Sarja FT
Ripple Current @ Low Frequency 104mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 160mA @ 100kHz