Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEE-HA1A470WR
EEE-HA1A470WR
EEE-HA1A470WR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEE-HA1A470WR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEE-HA1A470WR
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 10V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero EEE-HA1A470WR Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 10V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 453359 pcs Tietolomake EEE-HA Series, Type VAluminum Elect Caps, Part Number System
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja HA
Ripple Current @ Low Frequency 43mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 73.1mA @ 10kHz