Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEE-TG1A471UP
EEE-TG1A471UP
EEE-TG1A471UP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEE-TG1A471UP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEE-TG1A471UP
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero EEE-TG1A471UP Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja TG
Ripple Current @ Low Frequency 175.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 270mA @ 100kHz