Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEE-TG1H681M
EEE-TG1H681M
EEE-TG1H681M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEE-TG1H681M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEE-TG1H681M
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 50V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero EEE-TG1H681M Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 50V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5968 pcs Tietolomake Aluminum Elect Caps, Part Number System
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Sarja TG
Ripple Current @ Low Frequency 617.5mA @ 120Hz Arvioinnit AEC-Q200