Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EEE-TKC102UAQ
EEE-TKC102UAQ
EEE-TKC102UAQ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEE-TKC102UAQ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEE-TKC102UAQ
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 16V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs400 pcs600 pcs1000 pcs
2000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero EEE-TKC102UAQ Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 16V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm)
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja TK
Ripple Current @ Low Frequency 600mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 800mA @ 100kHz