Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > EEF-CD0G560XR
EEF-CD0G560XR
EEF-CD0G560XR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEF-CD0G560XR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEF-CD0G560XR
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 56UF 20% 4V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3500 pcs
Product parameter
Osa numero EEF-CD0G560XR Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 56UF 20% 4V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 141111 pcs Tietolomake FD, CD, UD, EU Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 4V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja SP-Cap CD Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric)
Muut nimet EEFCD0G560XR Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 15 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 56µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 15 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 56µF Sovellukset General Purpose