Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > EEF-CD0J100ER
EEF-CD0J100ER
EEF-CD0J100ER
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEF-CD0J100ER luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEF-CD0J100ER
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 10UF 20% 6.3V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3500 pcs
Product parameter
Osa numero EEF-CD0J100ER Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 10UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 134541 pcs Tietolomake FD, CD, UD, EU Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja SP-Cap CD Ripple Current @ High Frequency 1.4A @ 100kHz
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric) Muut nimet EEFCD0J100ER
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.90mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 55 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 55 mOhm 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 10µF