Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > EEF-CX0G151R
EEF-CX0G151R
EEF-CX0G151R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEF-CX0G151R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEF-CX0G151R
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3500 pcs7000 pcs10500 pcs17500 pcs
Product parameter
Osa numero EEF-CX0G151R Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 165779 pcs Tietolomake EEF-CX0G151R View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 4V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja SP-Cap CX Ripple Current @ High Frequency 5.1A @ 100kHz