Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > EEF-FD0E560R
EEF-FD0E560R
EEF-FD0E560R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEF-FD0E560R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEF-FD0E560R
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 56UF 20% 2.5V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3500 pcs7000 pcs
Product parameter
Osa numero EEF-FD0E560R Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 56UF 20% 2.5V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 103284 pcs Tietolomake FD, CD, UD, EU Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 2.5V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja SP-Cap FD Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz