Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > EEF-LX0E331R4
EEF-LX0E331R4
EEF-LX0E331R4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEF-LX0E331R4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEF-LX0E331R4
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero EEF-LX0E331R4 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 75833 pcs Tietolomake EEF-LX Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 2.5V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja SP-Cap LX Ripple Current @ High Frequency 8.5A @ 100kHz