Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > EEF-SD0G151ER
EEF-SD0G151ER
EEF-SD0G151ER
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEF-SD0G151ER luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEF-SD0G151ER
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero EEF-SD0G151ER Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 69139 pcs Tietolomake
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 4V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja SP-Cap SD Ripple Current @ High Frequency 3.5mA @ 100kHz