Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > EEF-SL0D181ER
EEF-SL0D181ER
EEF-SL0D181ER
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEF-SL0D181ER luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEF-SL0D181ER
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 180UF 20% 2V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3500 pcs
Product parameter
Osa numero EEF-SL0D181ER Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 180UF 20% 2V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 105411 pcs Tietolomake EEF-SL0D181ER View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 2V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja SP-Cap SL Ripple Current @ High Frequency 3A @ 100kHz