Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > EEF-SX0E331R
EEF-SX0E331R
EEF-SX0E331R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEF-SX0E331R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEF-SX0E331R
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero EEF-SX0E331R Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 72227 pcs Tietolomake
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 2.5V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)