Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > EEF-UD0E221LR
EEF-UD0E221LR
EEF-UD0E221LR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEF-UD0E221LR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEF-UD0E221LR
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero EEF-UD0E221LR Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 77400 pcs Tietolomake FD, CD, UD, EU Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 2.5V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)