Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > EEF-UE0D391LE
EEF-UE0D391LE
EEF-UE0D391LE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEF-UE0D391LE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEF-UE0D391LE
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 390UF 20% 2V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero EEF-UE0D391LE Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 390UF 20% 2V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 61201 pcs Tietolomake FD, CD, UD, EU Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 2V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja SP-Cap UE Ripple Current @ High Frequency 3.7A @ 100kHz