Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EET-HC2D471BA
EET-HC2D471BA
EET-HC2D471BA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EET-HC2D471BA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EET-HC2D471BA
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero EET-HC2D471BA Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5642 pcs Tietolomake TS-HC Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja TS-HC
Ripple Current @ Low Frequency 1.45A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.03A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet EETHC2D471BA
P11729
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 423 mOhm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 423 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 470µF Sovellukset General Purpose