Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > EET-HC2G391DA
EET-HC2G391DA
EET-HC2G391DA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EET-HC2G391DA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EET-HC2G391DA
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero EET-HC2G391DA Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5524 pcs Tietolomake TS-HC Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Sarja TS-HC
Ripple Current @ Low Frequency 1.55A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.17A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet EETHC2G391DA
P11773
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 468 mOhm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 468 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 390µF Sovellukset General Purpose